قالب وردپرس درنا توس
خانه / سایت / صفحه اول گوگل

صفحه اول گوگل

کسی که صاحب کسب و کار یا ارائه دهنده خدمات به مردم است، حتی اگر بهترین محصول را هم داشته باشد ، هنگامی که نتواند آن را به مردم ارائه و خود را به مشتریان بشناساند موفق نخواهد بود.

برای شناساندن محصولات و خدمات به مشتریان راه های زیادی وجود دارد از جمله: تبلیغات محیطی ، تبلیغات در فضای مجازی ، آگهی بازرگانی ، تهیه مغازه و دفتر کار ، نصب تابلو و….

داشتن وبسایت در صفحه اول گوگل هم یکی از مهمترین راه ها برای شناسایی کسب و کار شما توسط مشتریان است . چرا که امروز گستره اینترنت در اقصی نقاط کشور و حتی روستاهای دورافتاده که هرگز برد تبلیغات محیطی به آنها نمی رسد کشیده شده است و همه یاد گرفته اند که نیاز خود را در اینترنت جستجو کرده و نزدیک ترین راه وصول به آن را بیابند.

بر اساس تحقیقات انجام شده بیش از ۹۰ درصد ایرانیها برای جستجو در اینترنت از موتور جستجوگر گوگل استفاده می کنند

همچنین  بیش از ۹۵ درصد کاربران فقط صفحه اول جستجوی گوگل که شامل ده لینک برتر موضوع سرچ شده هست را چک می کنند و به صفحات بعد نمی روند.

ناگفته پیداست که اگر میخواهید توسط بیش از ۹۰درصد مردمی که نیاز خود را در اینترنت جستجو میکنند دیده و انتخاب شوید باید در صفحه اول گوگل باشید.

رسیدن به صفحه اول گوگل را به ما بسپارید

چون این تخصص ماست

ما  می توانیم در بازه زمانی مشخصی که بسته به موضوع فعالیت شما بین چند ماه تا یکسال می باشد ، سایت شما را سئو و بهینه کرده و شما را به صفحه اول گوگل برسانیم .

همچنین با پرداخت مبلغ مناسبی به صورت ماهانه می توانیم جایگاه شما را در صفحه اول گوگل حفظ کنیم

تردید نکنید

تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید

مشاوره هزینه ای ندارد

درباره ی salehi110@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *